Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2014/2015

Tej rundy w III lidze juniorów, rozegraliśmy łącznie 11 meczy, w tym jedynie 5 z nich wygraliśmy, 2 zremisowaliśmy i aż 4 przegraliśmy. To umiejscawia nas na 6 pozycji z dorobkiem 17 punktów i ze stratą 14 punktów do Lidera.
Jeśli chodzi o statystyki straciliśmy nie tak wiele, bo tylko 22 bramki i lepszą drużyną pod tym względem jest jedynie Piast Gorzów Śląski, czyli lider. Co do zdobytych bramek, tu już ustępujemy kilku drużynom, jedynie 26 zdobytych bramek nie wzbudza podziwu przy 57 lidera, czy też nawet 31 strzelonych bramek drużyny z Kadłuba, która zajmuje 10 pozycję.
Najlepszą drużyną rundy jak można wykalkulować jest oczywiście Piast Gorzów Śląski, który zdobył 31 punktów na 33 możliwych remisując jedynie z naszą drużyną. Ich seria 10 zwycięstw z rzędu przyniosła potężny bilans bramkowy w postaci 43 punktów, podobnym bilansem może poszczycić się jedynie Źródło Krośnica liczbą 36 punktów.
Reszta drużyn ustępuje tym kilkukrotnie mniejszym bilansem.
Najgorszą drużyną okazała się Prosna Zdziechowice z najgorszym bilansem bramkowym wynoszącym -48 punktów. W ciągu 11 meczy zdobyła zaledwie 7 punktów, oddając największą ilość walkowerów, która prawie już dyskwalifikuje tą drużynę z rozgrywek.
Statystyki zawodników:
Po konsultacji wybraliśmy 5 najlepszych zawodników minionej rundy.
1.Jednogłośnie na miano najlepszego zasłużył Bartosz Wojcieszek - fundament naszej obrony, który niejedno krotnie ratował drużynę swoimi interwencjami i zostawiając na boisku zdrowie, za taką grę zasłużył na szczere słowa uznania, dziękujemy!

Bartosz Wojcieszek

2.Drugą bardzo wyraźną postacią naszej drużyny jest niewątpliwie pierwszy bramkarz Dawid Galik, który swoim motywowaniem dodawał niewątpliwie skrzydeł drużynie, czujny w ustawianiu drużyny i pewny na swojej pozycji, zdecydowanie zasłużył na miano jednego z najlepszych :D

Dawid Galik

3. Na trzeciej pozycji zawidniało nazwisko naszego najskuteczniejszego napastnika rundy, Marcela Jantosa! Niejedno krotnie zadziwiał nas swoimi kiwkami i zagraniami zdobywając kilka naprawdę ważnych goli, jego postawa i zaangażowanie na pewno są przykładem do naśladowania, dziękujemy!

Marcel Jantos

4. Następny na liście najlepszych widnieje nasz najskuteczniejszy pomocnik, bo liczba 3 bramek w 8 meczach jest liczbą przyzwoitą jak na środkowego pomocnika. Każda zdobyta przez niego bramka była spektakularna i zapierała dech w piersi, także niewątpliwie zasłużył nie tylko na miano jednego z najlepszych, ale strzelił również najładniejszą bramkę rundy podkręconym strzałem zza 30 metra wprost w okienko pokonując bezradnie interweniującego bramkarza... Ta bramka zdobyta na własnym terenie na długo pozostanie nam w pamięci i przykryje resztę przebłysków czy nieudanych zagrań, dziękujemy za Twoją obecność nawet w trakcie zawieszenia i życzymy jak najmniej okazji do zdobycia kartek :P

Bartosz Greś

5. Ostatnim z tej szlachetnej piątki jest nasz skrzydłowy Dariusz Czarny, jego bramki były niezwykle ważne, a rajdy jakimi obdarzał nasze oczy nie raz doprowadzały do fascynacji. Skuteczny i zdeterminowany zawodnik niewątpliwie był jedną z najjaśniejszych postaci, dziękujemy!

Dariusz Czarny

Reszcie drużyny również dziękujemy i doceniamy pracę jaką wykonali w ciągu tych 11 meczy, wszyscy stanowimy drużynę i o nikim nie możemy zapominać. Każdy z nas wie doskonale, że bez innych nie wygrywalibyśmy i nie zdobywali bramek. Każdy z nas jest ważny w tej drużynie! Mam nadzieję, że po przyszłej rundzie będę miał podobny orzech do zgryzienia przy wyborze najlepszych, dziękujemy za waszą grę!
Dziękujemy również za doping i zdjęcia wykonywane przez Anetę Jurczyk!
Każdy w klubie przyczynił się w jakiś sposób do naszych sukcesów, oby ich tylko się namnożyło ^.^

Do zobaczenia po zimie w kwietniu! :)